Jong, vrouw & kanker
“Jij, de ander en kanker”… Dat is het thema van maandag 10 oktober 10:00-12:00 uur.
Chris Zwerver zal hierbij aanwezig zijn. Hij is relatiecoach bij kanker en komt op maandag 10 oktober naar de Jonge Vrouwen ochtend. Hij vertelt tijdens de ochtend wat je kunt doen om met elkaar in gesprek te blijven. En ook tegen welke problemen en onderwerpen je kunt aanlopen en hoe je daar samen mee kunt omgaan. In de relatie gaat het niet alleen over je partnerschap maar relatie in de bredere zin dus ook met je ouders, familie en of met vrienden.
Lijkt het je interessant om bij deze bijeenkomst aanwezig te zijn? Geef je dan op via de agenda. We kijken uit naar je komst, tot 10 oktober!
PS Heb je meer behoefte aan een persoonlijk gesprek met Chris over je relatie? Kijk dan even in onze agenda, want Chris heeft bij ons ook speciale spreekuren met dit thema. 12 Oktober is de eerste mogelijkheid, daar is (nu) nog plaats.