Eet je gezellig mee met ons?
Soep draagt op verschillende manieren bij tot een gezond voedingspatroon. Een gezonde soep op basis van groenten (400 g per liter) levert kostbare vitaminen, mineralen en vezels. Verder is soep een gezonde hongerstiller.
Bron: www.nice-info.be/
Elke maand kun je daarom dus gezellig “Soep op Zondag” komen eten in het Toon Hermans Huis Arnhem. Super lekkere, verse en gezonde soep! Gemaakt en aangeboden door de Stadskok. Onze dank is iedere keer weer groot!
Echt even een heerlijk moment om gezellig met elkaar te zijn, goede gesprekken te voeren en smakelijk te eten aan de grote tafel in onze woonkamer. Voel je welkom om hiervan mee te genieten!
Maar let op: opgeven kan nog t/m woensdag 22 maart, zodat we weten hoeveel soep er gemaakt moet worden. Bedankt.
Aanmelden kan via deze website, kijk in de agenda bij 26 maart.